Opinie czyli, co mówią o mnie pacjenci

Lekarz na 5. Pani doktor od początku wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Oprócz farmakologii stawia również na rozmowę i interesuje się pacjentem jako człowiekiem. Skorzystałam z jej pomocy w bardzo trudnym momencie swojego życia. Poczułam się zrozumiana i potraktowana jak najbardziej poważnie. Pani doktor zachęca także do pozytywnych kroków, które warto stawiać w życiu.

Obecne leczenie pomaga mi w zaburzeniach lękowych i robię więcej niż przez ostatnie kilka lat. Czuję się przy niej swobodnie i przez to ze szczerością odpowiadam na pytania. Nie ukrywam ani nie kłamię, a to ważne w relacji pacjent-lekarz. Dziękuję za opiekę!:)

Hanna


Mocno stresowałam się pierwszą wizytą, ale zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor jest osobą empatyczną, która umie słuchać i chce pomóc. Odbiłam się od wcześniejszego psychiatry (pierwszego w życiu), ponieważ czułam, że nie interesuje go to, co mówię, czułam się skrępowana. Tutaj było inaczej 🙂 Jestem po drugiej wizycie, kontynuuję leczenie i już teraz czuję się lepiej, mam nadzieję, że ten stan się utrzyma lub jeszcze poprawi. Polecam!

Wioletta

Jestem bardzo zadowolony po konsultacjach u Pani Doktor. Czułem się wysłuchany, mój problem został mi wyjaśniony, dzięki spotkaniom lepiej zrozumiałem swoje problemy i dostałem skuteczne leczenie. Naprawdę warto, można teraz zupełnie inaczej na świat patrzeć – polecam Panią Doktor, świetna specjalistka!

K.F.

Polecam, bardzo miła Pani doktor, spełnione zostały moje oczekiwania odnośnie wizyty, która była moją pierwszą wizytą psychiatryczną. Miła i przyjazna atmosfera.

Katarzyna

Bardzo empatyczna profesjonalna pani doktor.
Gdyby nie wyjaśnienie i pomoc nie wiem co by było dalej. Dziękuję

Paweł

Więcej opinii znajdziesz na moim profilu na portalu Znany Lekarz oraz PsychoMedic.